RUEN
+380 97 940 29 54
+380 44 221 01 07

Нові правила реєстрації платником ПДВ з 23.05.2020 р.

4.06.2020
23.05.2020 р. набув чинності Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві" за № 466-ІХ згідно з яким внесено чимало змін до Податкового кодексу України, зокрема щодо процедури реєстрації платником ПДВ.

Внесено зміни до п. 183.7 ст. 183 Податкового кодексу України, згідно з якою:

Заява про реєстрацію особи як платника податку подається до контролюючого органу засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".

Суб’єкти господарювання (новостворені) можуть заявити про своє бажання добровільно зареєструватися як платник податку під час державної реєстрації створення юридичної особи або державної реєстрації фізичної особи - підприємця. Відповідна заява або відомості передаються до контролюючих органів у порядку, встановленому Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань".

Щодо таких заяв або відомостей перебіг триденного строку їх розгляду контролюючими органами розпочинається з дати їх надходження до контролюючого органу, правила, порядок та строки розгляду є такими самими, як і для реєстраційних заяв, поданих згідно з абзацом першим цього пункту".

Таким чином, скасована можливість подавати заяву 1-ПДВ в паперовій формі, за виключенням подання державному реєстратору при здійснені державної реєстрації новостореного суб'єкту господарювання.

Для вже існуючих суб'єктів господарювання, спочатку необхідно отимати ЕЦП (електронний цифровий підпис), підписати та відправити до органів ДФС за місцем реєстрації договір про визнання електронних документів, дочекатися поки підписання такого договору відбудеться зі сторони податкового органу, а вже потім тільки відправляти заяву 1-ПДВ підписану ЕЦП в електронній формі.

Консультации

Другие консультации

Новые предложения
  • Д*****ЛТД

    Продам готовую фирму ООО с действующим НДС от 01.09.2020 в Житомире

  • Б*****С

    Продам готовую фирму ООО с действующим НДС от 01.09.2020 в Житомире

  • К***Л**10( 2010г. рег., обороты за 5 лет 4,469 млн.грн.)

    Продается готовая фирма с НДС позитивной историей и оборотами за 5 лет 4,469 млн.грн. Киев, Оболонский

Новости

Другие новости

Статьи

Другие статьи