RUEN
+380 97 940 29 54
+380 44 221 01 07

Чи призупиняється процедура публічної закупівлі у разі її оскарження? (укр.)

25.10.2016
Відповідно до ч.7 та ч.8 ст. 18 Закону України "Про публічні закупівлі" (в редакції від 04.06.2016)

у разі прийняття скарги Антимонопольним комітетом України до розгляду, електронна система закупівель "Prozorro" автоматично призупиняє початок електронного аукціону та не оприлюднює договір про закупівлю і звіт про результати проведення процедури закупівлі.

Замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо закупівлі, у тому числі укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі.

У разі усунення замовником порушень, зазначених у скарзі, замовник протягом одного робочого дня з моменту усунення порушення повинен повідомити про це Антимонопольний комітет України та розмістити в електронній системі підтвердження.

Варто зазначити, що у будь-якому разі укладення договору про закупівлю під час оскарження забороняється

Розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених ч. 2 ст. 32 (строки укладення договору про закупівлю по процедурі відкритих торгів),  абз. 8 ч.3 ст. 35 (строки укладення договору про закупівлю по переговорній процедурі закупівлю)  ЗУ "Про публічні закупівлі".

Перебіг цих строків продовжується з дня, наступного за днем прийняття рішення АМКУ за результатами розгляду скарги, рішення про припинення розгляду скарги або рішення про залишення скарги без розгляду.

Після прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги про відмову в задоволенні скарги рішення про припинення розгляду скарги або рішення про залишення скарги без розгляду електронна система закупівель автоматично, не раніше ніж через два дні з дня розміщення такого рішення в електронній системі закупівель, визначає дату та час проведення електронного аукціону та розсилає повідомлення усім особам, які подали тендерні пропозиції.

Консультации

Другие консультации

Новые предложения
  • Д*****ЛТД

    Продам готовую фирму ООО с действующим НДС от 01.09.2020 в Житомире

  • Б*****С

    Продам готовую фирму ООО с действующим НДС от 01.09.2020 в Житомире

  • К***Л**10( 2010г. рег., обороты за 5 лет 4,469 млн.грн.)

    Продается готовая фирма с НДС позитивной историей и оборотами за 5 лет 4,469 млн.грн. Киев, Оболонский

Новости

Другие новости

Статьи

Другие статьи